2019-06-24

Zobacz teaser najnowszego filmu Pedro Almodóvara „Ból i blask”

bb-plakat-pl-lq.jpg

Hiszpański mistrz powraca – nagrodzony w Cannes film „Ból i blask” w reżyserii Pedro Almodóvara w kinach od 23 sierpnia!

„Ból i blask” to historia kilku dni z życia wybitnego reżysera – jego namiętności, zwątpienia i tajemnice. Bez upiększeń, tylko szczerość i prawda. Autobiograficzne arcydzieło Pedro Almodóvara z udziałem Penélope Cruz i Antonio Banderasa (nagroda dla Najlepszego Aktora na tegorocznym Festiwalu w Cannes).

Salvador Mallo, kultowy hiszpański reżyser filmowy, który stroni od mediów i usilnie strzeże swojej prywatności, przeżywa na nowo najważniejsze momenty swojego życia. Wraca myślami do dzieciństwa, gdy wraz z rodzicami w poszukiwaniu dobrobytu przenieśli się do małego miasteczka. Przywołuje obrazy swojej dziewiczej namiętności, pierwszej wielkiej miłości i bólu rozstania. Wspomina pierwsze spotkanie z kinem, które na lata stało się sensem jego życia. Powracając do najintensywniejszych doświadczeń z przeszłości, Salvador odnajduje siłę, by zmierzyć się z teraźniejszością.

„Ból i blask” w kinach od 23 sierpnia.

bb-plakat-pl-lq.jpg