2019-08-16

Najbardziej szalony zdobywca Złotej Palmy od czasów „Pulp Fiction”. Zobacz polski plakat filmu „Parasite”. W kinach od 20 września

parasite-plakatpl-net-light.jpg

Przedstawiamy polski plakat nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes filmu „Parasite”.
Bong Joon-ho, ulubieniec Tarantino i jeden z najciekawszych reżyserów współczesnego kina, stworzył filmową petardę i miks gatunkowy, którego nikt wcześniej nie widział. Mistrzowsko poprowadzona opowieść o ludziach, którzy nigdy nie powinni się spotkać, zbiera fantastyczne opinie krytyków i widzów. „Parasite” stało się również nieoczekiwanym hitem boxoffice'u, gromadząc ponad milion widzów we Francji i 10 milionów w Korei Południowej.

„Parasite” to trzymająca w napięciu opowieść, w której czworo ludzi bez przyszłości wpada na pomysł przekrętu doskonałego. Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie. Nawet, jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jeszcze dozwolone, a tym, co absolutnie zabronione.

„Parasite” w kinach od 20 września.

parasite-plakatpl-net-light.jpg