2021-01-21

Gutek Film wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy - weź udział w naszych aukcjach!

Gutek Film zaprasza do licytacji i wsparcia 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku gra pod hasłem „Finał z głową”. Wspólnie zbieramy na zakup sprzętów dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Na tegoroczną aukcję przygotowaliśmy wyjątkowe zestawy, których nie może zabraknąć w domu prawdziwego fana kina.

#1 Zestaw od Mariusza Wilczyńskiego i Gutek Film
Wspólnie z reżyserem Mariuszem Wilczyńskim, twórcą okrzykniętego arcydziełem polskiej animacji filmu „Zabij to i wyjedź z tego miasta”, przygotowaliśmy na aukcję specjalny, kolekcjonerski zestaw giftów. Znajdziecie w nim:
• wyjątkowy, autorski plakat filmu „Zabij to i wyjedź z tego miasta”, nagrodzonego Złotymi Lwami w Gdyni, z autografem Mariusza Wilczyńskiego,
• oryginalny, narysowany przez Mariusza Wilczyńskiego kadr z filmu „Niestety" w formacie A4
• 4 kolekcjonerskie pakiety DVD z największymi hitami z repertuaru Gutek Film.

Link do aukcji:  https://allegro.pl/oferta/zestaw-od-mariusza-wilczynskiego-i-gutek-film-10132837322

#2 Zestaw od Agnieszki Holland i Gutek Film
Do licytacji wystawiliśmy również plakat filmu „Szarlatan" z autografem Agnieszki Holland, jednej z najwybitniejszych współczesnych reżyserek i przewodniczącej Europejskiej Akademii Filmowej. Do plakatu dołączyliśmy również 4 kolekcjonerskie pakiety DVD z największymi hitami z repertuaru Gutek Film.

Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/plakat-z-podpisem-a-holland-4-boxy-dvd-gutek-film-10114165362

Zachęcamy również do wzięcia udziału w licytacji prowadzonej przez Kino Muranów. Jedno z najpopularniejszych polskich kin wystawiło na aukcję możliwość zorganizowania prywatnego pokazu filmowego. Na jednej z urokliwych, małych sal kina będzie można obejrzeć wybrany spośród około 30 tytułów (zarówno najnowszych, jak i tych sprzed kilku lat) z repertuaru Gutek Film. Dokładną listę tytułów otrzyma zwycięzca licytacji.

Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/voucher-na-prywatny-seans-w-kinie-muranow-10121992863

Kino Muranów zaprasza również widzów do udziału w specjalnym pokazie oscarowego filmu „Parasite" w ramach wsparcia WOŚP. Cegiełki w cenie 25 i 50 zł można nabyć na stronie kina.