2021-02-03

Kto poznał moc natury, będzie panem życia i śmierci. „Szarlatan” w reżyserii Agnieszki Holland od dziś na VoD!

szarlatan-plakatpl-oscar.jpg

„Szarlatan”, najnowszy film Agnieszki Holland, jednej z najwybitniejszych autorek światowego kina, jest już dostępny na VoD. Pokazywany na zeszłorocznym Berlinale, gdzie uznano go za jeden z najlepszych tytułów festiwalu, „Szarlatan” to nieszablonowa opowieść o człowieku, który zapragnął okiełznać naturę. Film można obejrzeć w serwisach Cineman.pl, vod.pl, Player.pl, E-Kino Pod Baranami, MOJEeKINO.PL oraz platformach UPC, Vectra, PREMIERY CANAL+, PREMIERY VOD+, Multimedia oraz Orange.

Dla czeskiego uzdrowiciela Jana Mikoláška jedynym remedium na ludzkie choroby i cierpienie jest przyroda. Jej potężne moce zdolne są ozdrowić nie tylko ciało, ale i duszę. Alchemiczna niemal wiedza o właściwościach ziół, jaką posiadł Mikolášek, i jego zdumiewający dar przenikania do ludzkiego wnętrza sprawiają, że do jego kliniki ciągną tysiące potrzebujących. Ale ten dar ma także swoją ciemną stronę. 

Oparta na faktach, fascynująca historia „Szarlatana” skupia się na odwiecznym ludzkim pragnieniu, by żyć w zgodzie z naturą – tą wokół nas, ale także naszą własną.

szarlatan-plakatpl-oscar.jpg