2020-10-15

Żyj, jakby jutra nie było | „Palm Springs” w kinach od 1 stycznia

„Palm Springs” to inteligentna i przezabawna komedia, która stała się rewelacją festiwalu Sundance. 

Świetny debiut amerykańskiego reżysera Maxa Barbakowa zebrał entuzjastyczne recenzje i ocenę bliską 100% na Rotten Tomatoes. To jeden z tych filmów, który chce się oglądać i oglądać – w kinie, z przyjaciółmi lub z ukochaną osobą. W rolach głównych Andy Samberg, gwiazda „Brooklyn 99” i „Saturday Night Live”, oraz Cristin Milioti, znana z serialu „Fargo” czy „Jak poznałem waszą matkę".

„Palm Springs" wejdzie do kin 1 stycznia 2021 roku, natomiast jeszcze w tym roku film będzie pokazywany przedpremierowo w kinach w całej w Polsce. Poniżej prezentujemy polski zwiastun tej szalonej komedii. 

Beztroski Nyles (Andy Samberg) i zadeklarowana singielka Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.

Dystrybucja filmu w Polsce: Gutek Film i Monolith Films.

„Palm Springs” w kinach od 1 stycznia.