2021-07-16

Klub Komediowy i Gutek Film improwizują „Weselny toast”

Sezon ślubny w pełni! Chyba nie ma ludzi mających obojętny stosunek do rytuałów weselnych: albo się je kocha, albo nie znosi. Jeśli dostajesz gęsiej skórki na samą myśl o tańczeniu wężyka albo kaczuszek, jeśli lękiem napawa cię wizja small talków z dawno niewidzianym wujem „ze mną się nie napijesz” Jerzym albo cioteczną kuzynką babci „ja w twoim wieku miałam już dwoje dzieci” Jadzi, i jeśli kołysząc się w rytm przyśpiewki „na lewo, na prawo, w górę i w dół”, fantazjujesz na temat nagłej niedyspozycji wodzireja – mamy coś dla Ciebie!

Już 24 lipca z okazji premiery filmu „Weselny toast" zapraszamy na specjalny spektakl improwizowany organizowany wspólnie z Klubem Komediowym w Klubie Rakieta. Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane przedpremierowe, wybrane fragmenty z „Weselnego toastu". Zainspirowani nimi improwizatorzy i improwizatorki z Klubu Komediowego zagrają serię komentujących scen.

Wydarzenie na FB: facebook.com/KlubKomediowyGutekFilm
Bilety w cenie 35 zł do kupienia tutaj.

---
Klub Komediowy działa od ponad roku na Placu Zbawiciela w Warszawie. Są pierwszym i jedynym klubem komediowym w Polsce. Klub to scena, bar i kawiarnia - codziennie można przyjść na spektakle, które są różnymi formami komedii na żywo i przy okazji napić się kawy. W Klubie można obejrzeć teatry improwizowane (Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Humbuk) stand-up (Stand Up Polska), kabaret literacki (Fabularny przewodnik po), skecz show (Niektóre Długopisy Piszą Wolniej), koncerty, spektakle teatralne i inne inicjatywy sceniczne, które są nowością na warszawskiej scenie teatralnej i klubowej. Na scenie gościli już m.in Janusza Gajosa, Jacka Fedorowicza, Szczepana Twardocha, Marcina Maseckiego, Mariusza Szczygła, Jakuba Żulczyka i innych.

„Weselny toast" w kinach od 30 lipca!