Aktualności

Nieobliczalni okladka DVD Gala przod

Francuska komedia „Nieobliczalni” z Omarem Sy już na DVD

Od 11 sierpnia w sklepach dostępne jest wydanie DVD z książeczką filmu „Nieobliczalni” – kryminalnej komedii z Omarem Sy, gwiazdą „Nietykalnych”, najbardziej kasowego francuskiego filmu wszech czasów, w roli głównej.

„Nieobliczalni” to dwaj skrajnie różni paryscy policjanci, dla których nie ma ludzi nietykalnych. Będą musieli oni rozwikłać kryminalną zagadkę, a przy okazji zadrzeć z wysoko postawionymi ludźmi władzy, którym wydaje się, że są… nietykalni.

Omar Sy wciela się w Osmana Diakhité, policjanta z przedmieść Paryża i wielkiego fana cyklu „Gliniarz z Beverly Hills”. Jego partnerem będzie François Monge z paryskiej policji kryminalnej.Wspólnie muszą rozwiązać zagadkę śmierci żony ważnego polityka. Jeden – stosując nieszablonowe metody śledcze, które wzbudzą konsternację i spustoszenie wśród elit politycznych Francji. Drugi – próbując zgrywać bohatera filmów akcji, choć zdecydowanie lepiej wychodzi mu podrywanie dziewczyn.

„Nieobliczalni” to komedia, w której jednak nie brakuje pościgów i strzelanin. Podobnie jak „Nietykalni” film ten podbił francuskie kina, przyciągając do kin miliony widzów.

Film dostępny z najnowszym numerem dwutygodnika Gala (16/2014), w sklepiku internetowym Gutek Film, w sieciach Empik, Media Markt i Saturn, a także w sklepach internetowych empik.com, merlin.pl oraz DVDmax.

Film na DVD (wydanie z książką) w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami i polskim lektorem.