Aktualności

hhgg

Być jak Hugh Grant. Kumail Nanjiani bawi do łez w komedii romantycznej „I tak cię kocham”. W kinach od 5 stycznia

Marzenia się spełniają. Kumail Nanjiani jak Hugh Grant w komedii romantycznej „I tak cię kocham”. W kinach od 5 stycznia. 

„Mógłbym tu i teraz wyrecytować cały film” – mówi Kumail Nanjiani o filmie „Cztery wesela i pogrzeb”. Komik, odtwórca głównej roli w komedii romantycznej „I tak cię kocham”, zakochał się w stand-upie po obejrzeniu monologu Hugh Granta wygłoszonej na weselu nr 1. Nanjiani dokładnie tak o tym mówi: „To był pierwszy stand – up, w którym się zakochałem. Dzięki tej scenie zostałem komikiem. Na początku praktycznie naśladowałem Hugh Granta…”.

O swojej fascynacji Hugh Grantem Kumail opowiada w The Tonight Show Starring Jimmy Fallon (polskie napisy):

Znany z serialu „Dolina Krzemowa” Kumail Nanjiani wystąpił w komedii romantycznej „I tak cie kocham” u boku Zoe Kazan. W rolach drugoplanowych wystąpili słynny komik – Ray Romano (serial „Wszyscy kochają Raymonda”) i zdecydowanie za rzadko pojawiająca się na ekranie laureatka Oscara za „Fortepian” – Holly Hunter.

„I tak cię kocham”, uznane za jedną z najzabawniejszych komedii romantycznych dekady (Variety), było odkryciem festiwalu Sundance, zdobyło nagrodę publiczności na MFF w Locarno i stało się wielkim przebojem amerykańskim kin, obecnie zaś bije rekordy popularności na świecie.

Mężczyzna z kapitalnym poczuciem humoru i konserwatywną rodziną na głowie (Kumail Nanjiani) spotkał przypadkiem nowoczesną dziewczynę, która miała dosyć związków (Zoe Kazan). Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak na drodze do szczęścia stanie szereg przeszkód i wyzwań, którym zakochani będą musieli stawić czoła. Gdy wydaje się, że cały świat – na czele z rodziną – sprzysiągł się, by zburzyć ich szczęście, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze.

„I tak cię kocham” podbił serca widzów świeżością, humorem oraz uniwersalnym przesłaniem: nigdy nie należy tracić nadziei.

Kumail Nanjiani jak Hugh Grant?

„I tak cię kocham” jak „Cztery wesela i pogrzeb?”. Porównaj sam. 

„I tak cię kocham” w kinach

od 5 stycznia 2018