Aktualności

tajemnice-silver-lake_2018_05_18

Zobacz polski zwiastun filmu „Tajemnice Silver Lake” Davida Roberta Mitchella. Film w kinach od 21 września.

Zapraszamy do obejrzenia polskiego zwiastuna filmu „Tajemnice Silver Lake” w reżyserii Davida Roberta Mitchella. Twórca horroru „Coś za mną chodzi” powraca pełnym czarnego humoru kryminałem nawiązującym do klasycznych filmów noir. W rolach głównych Andrew Garfield („Niesamowity Spider-Man”, „Przełęcz ocalonych”) oraz Riley Keough („American Honey”, „Mad Max: Na drodze gniewu”).

Polska premiera filmu miała miejsce podczas 18. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty we Wrocławiu (26 lipca – 5 sierpnia 2018).

OPIS FILMU

David Robert Mitchell, twórca horroru „Coś za mną chodzi”, powraca pełnym czarnego humoru kryminałem nawiązującym do klasycznych filmów noir. W rolach głównych Andrew Garfield („Niesamowity Spider-Man”, „Przełęcz ocalonych”) oraz Riley Keough („American Honey”, „Mad Max: Na drodze gniewu”).

33-letni Sam (Andrew Garfield) mieszka w Los Angeles i czeka na swoją życiową szansę. Większość czasu poświęca grom wideo i podglądaniu pięknych kobiet, a z braku lepszych zajęć z pasją oddaje się zgłębianiu sekretów, jakich Hollywood kryje tysiące. Kto zostawia tajemnicze znaki na ścianach domów? Jakie wskazówki zakodowane zostały na starych VHS-ach? Co kryje się między wersami tekstów największych popowych przebojów? Jaki przekaz zaszyfrowano na stronach undergroundowych komiksów? Pewnego dnia jego piękna sąsiadka (Riley Keough) znika bez śladu. Aby ją odnaleźć, Sam wyrusza w pełną przygód podróż po Mieście Aniołów. W jego głowie wszystko zaczyna łączyć się w jedną mroczną układankę, którą postanawia rozwikłać. Za wszelką cenę.

„Tajemnice Silver Lake” to niezwykle zabawna, pełna zaskakujących pomysłów i zwrotów akcji historia śledztwa, w którym poszlaki znajdują się w każdym popkulturowym artefakcie, a nic nie jest takie, jakie się nam wszystkim zdaje. Czy największa w historii teoria spiskowa, skrywająca najmroczniejsze tajemnice Los Angeles, może okazać się prawdą?

„Tajemnice Silver Lake”

w kinach od 21 września 2018