Aktualności

fk_dvd

Oscarowa „Fantastyczna kobieta” już na DVD z tygodnikiem Polityka!

„Fantastyczna kobieta” Sebastiána Lelio, nagrodzona Oscarem w kategorii Najlepszy Film Zagraniczny, już na DVD. Film do kupienia jako dodatek do najnowszego wydania tygodnika Polityka (nr 28/2018) w cenie 29,99 zł.

OPIS FILMU

Nagrodzony Oscarem w kategorii Najlepszy Film Zagraniczny, film Sebastiána Lelio to historia bohaterki, która w pojedynkę – i w nienagannym makijażu – staje do walki z uprzedzeniami. Marina jest fantastyczną kobietą: nie daje się wpisać w żaden schemat i bezkompromisowo idzie pod prąd.

Orlando (Francisco Reyes) planuje urodzinową niespodziankę dla znacznie młodszej od niego partnerki, Mariny (Daniela Vega). Prezent wręcza jej podczas romantycznego wieczoru, który para spędza w Santiago na kolacji i tańcach. Po powrocie do mieszkania mężczyzna nieoczekiwanie słabnie. Marina zabiera go do szpitala, gdzie musi skonfrontować się z rodziną Orlanda, a także z wrogo nastawioną służbą zdrowia i policją. Wskutek tragicznych wydarzeń będzie musiała zawalczyć o prawo do swoich uczuć, godności, a nawet przeżywania żałoby.

Film na DVD w oryginalnej wersji językowej (hiszpańskiej) z polskimi napisami.
Czas trwania: 100 min.
Region: 2
Dźwięk: DD 5.1