Aktualności

happy-end-3d-z-plyta

Francuskie gwiazdy w najnowszym filmie Michaela Hanekego. „Happy End” od dziś na DVD!

„Happy End” Michaela Hanekego, najnowszy film mistrza autorskiego kina, z Isabelle Huppert, Jean-Louisem Trintignant oraz Mathieu Kassovitzem w rolach głównych, już na DVD! 

Film od dziś dostępny w sklepach sieci Empik, Media Markt oraz Saturn w cenie 29,99 zł.

Film również dostępny w sklepie online Gutek Film w promocyjnej cenie 24,99 zł. 

OPIS FILMU

Najnowszy film mistrza kina autorskiego, Michaela Hanekego z Isabelle Huppert, Jeanem-Louise Trintignant oraz Mathieu Kassovitzem w rolach głównych. Kilka dni z życia francuskiej rodziny Laurent. Dni, podczas których wyjdą na jaw długo skrywane sekrety. Kilka dni, które zakończą się… happy endem?

Pod najbardziej ironicznym z tytułów w dorobku Hanekego kryje się jeden z najbardziej intrygujących filmów twórcy – szokujący, przejmujący i wchodzący głęboko pod skórę. Michael Haneke bierze pod lupę najgłębiej skrywane emocje i to, jak Internet, którego używamy do komunikacji ze światem, niepostrzeżenie zmienia nasze życie intymne i relacje z najbliższymi. Z jednej strony „Happy End” to zbiór ikonicznych motywów pojawiających się w filmach Hanekego (międzypokoleniowy konflikt, dysfunkcyjna rodzina, przemoc, władza technologii). Z drugiej zaś – diagnoza stanu współczesnego społeczeństwa.

Film na DVD w oryginalnej wersji językowej (francuskiej) z polskimi napisami.
Czas trwania: 104 min.
Region: 2
Dźwięk: DD 5.1