Aktualności

neondemon

Elle Fanning w energetycznym zwiastunie „Neon Demon” Nicolasa Windinga Refna – w kinach od 22 lipca

Przedstawiamy polski zwiastun filmu „Neon Demon” w reżyserii Nicolasa Windinga Refna. Porównywany do „Mulholland Drive” Lyncha najnowszy thriller twórcy „Drive” opowiadający o marzeniach, zazdrości i zabójczym pięknie. Film miał swoją światową premierę w Konkursie Głównym tegorocznego festiwalu w Cannes, a polska premiera planowana jest podczas festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty 2016. „Neon Demon” to olśniewająco zrealizowany, pulsujący muzyką Cliffa Martineza („Drive”) film z Elle Fanning, Abbey Lee i Keanu Reevesem.

OPIS FILMU
Jesteś piękna i masz w sobie „to coś”. Przyjechałaś do Los Angeles, neonowego miasta, gdzie w ciągu jednej nocy można zrobić karierę. Poznajesz chłopaka, który jest tobą zafascynowany i dziewczyny, które chcą ci pomóc w drodze do sławy. Dostajesz propozycję pracy, o której inni mogą tylko marzyć. Czy to tylko piękny sen? A może wstęp do koszmaru?

​​​​​Porównywany do „Mulholland Drive” Lyncha najnowszy thriller twórcy „Drive” opowiadający o marzeniach, zazdrości i zabójczym pięknie. „Neon Demon” to olśniewająco zrealizowany, pulsujący muzyką Cliffa Martineza („Drive”) film z Elle Fanning („Czarownica”), Abbey Lee („Mad Max: Na drodze gniewu”) i Keanu Reevesem („Matrix”).

Refn stworzył hipnotyczny thriller o pięknie. Jest tak perwersyjnie elegancki, że trudno mu się oprzeć.
The Upcoming

Jestem oczarowany… Wychodząc z kina miałem na twarzy szeroki uśmiech, byłem naładowany pozytywną energią (…) w sercu tkwiła radość z obejrzenia czegoś absolutnie nieprzewidywalnego. Filmu dzikiego, szalonego, przesadzonego, pięknego.
Kinofilia

„Neon Demon” w kinach

od 22 lipca 2016