Aktualności

w-ulamku-sekundy-3d

Diane Kruger jako matka, żona, mścicielka. „W ułamku sekundy” od dziś na DVD!

„W ułamku sekundy”, thriller Fatiha Akina („Głową w mur”) z doskonałą Diane Kruger („Bękarty wojny”) w roli głównej – od dziś na DVD! Film dostępny w sklepach sieci Empik, Media Markt, Saturn oraz Matras, a także w sklepach internetowych empik.com i DVDmax.pl w cenie 29,99 zł.

Film również dostępny w sklepie online Gutek Film w promocyjnej cenie 24,99 zł. 

OPIS FILMU

„W ułamku sekundy” to najnowszy film Fatiha Akina, twórcy „Głową w mur”, „Soul Kitchen” i „Na krawędzi nieba”. W roli głównej: Diane Kruger („Bękarty wojny”, „Troja”, „Kopia mistrza”), której „W ułamku sekundy” zawdzięcza emocjonalne napięcie i wiarygodność. Film znalazł się w programie Konkursu Głównego MFF w Cannes 2017. Jury Festiwalu doceniło genialną kreację Diane Kruger, przyznając jej nagrodę w kategorii: Najlepsza Aktorka. Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy przyznało „W ułamku sekundy” Złotego Globa w kategorii: Najlepszy Film Nieanglojęzyczny.

W ułamku sekundy życie Katji (Diane Kruger) eksploduje i rozpada się bezpowrotnie, gdy jej mąż i kilkuletni synek giną w zamachu bombowym. Przyjaciele i rodzina próbują podtrzymać ją na duchu i zapewniają, że sprawcom zostanie wymierzona sprawiedliwość. Z czasem Katja poznaje tożsamość podejrzanych o udział w zamachu. Narasta w niej potrzeba zemsty na ludziach, którzy odebrali jej tych, których kochała.

Film na DVD w oryginalnej wersji językowej (niemiecki) z polskimi napisami oraz polskim lektorem, a także z polską audiodeskrypcją oraz polskimi napisami dla niesłyszących.
Czas trwania: 102 min.
Region: 2
Dźwięk: DD 2.0, DD 5.1