Aktualności

LeMERAVIGLIE-Photo5-MonicaBellucci

Zmiany w repertuarze Gutek Film: „Cuda” z Monicą Bellucci w kinach od 23 stycznia 2015

Poniżej prezentujemy plany repertuarowe Gutek Film na pierwszy kwartał 2015 roku:
- „Dzikie historie” w kinach od 2 stycznia 2015
- „Cuda” w kinach od 23 stycznia 2015
- „Samba” w kinach od 20 lutego 2015
- „Dumni i wściekli” w kinach od 6 marca 2015
- „Sils Maria
w kinach od 20 marca 2015

LeMERAVIGLIE-Photo2

Zwycięzca Grand Prix na festiwalu w Cannes. Film, który oczarował członków jury: Jane Campion oraz Sophię Coppolę, a Nicolasa Windinga Refna poruszył do łez. „Cuda” młodej reżyserki Alice Rohrwacher opowiadają prawdziwą historię jej dorastania w ekscentrycznej rodzinie, mieszkającej w wielkim, starym domu w Toskanii.

Kiedy lato dobiegnie końca nic już nie będzie takie samo w życiu Gelsominy i jej trzech młodszych sióstr. Dziewczyna mieszka z dala od cywilizacji, w ukrytym zakątku na włoskiej prowincji, gdzie trudno jeszcze spotkać turystów. To właśnie tutaj przenieśli się jej rodzice, dawni członkowie hippisowskiej komuny, by żyć blisko natury i chronić swoje dzieci przed „upadkiem świata”.

Tego lata, jak co roku, większość dni będzie upływała rodzinie na tradycyjnej produkcji miodu, z której z trudem udaje im się związać koniec z końcem. Jednak po raz pierwszy surowe reguły narzucone przez ojca ulegną rozluźnieniu. Gelsomina marzy bowiem, by uratować rodzinę przed bankructwem i zdobyć wielką nagrodę w telewizyjnym teleturnieju prowadzonym przez tajemniczą Milly Catenę (Monica Bellucci). Choć stoi to w całkowitej sprzeczności z poglądami i wartościami, które do tej pory wpajał jej ojciec, dziewczyna za wszelką cenę będzie starała się przekonać go do tego pomysłu.

„Cuda” w kinach

od 23 stycznia 2015