Aktualności

Fusion x64 TIFF File

Zobacz zwiastun filmu „Czerwony żółw”, który dla widzów wybrali widzowie. Zwycięzca Scope100 w kinach od 23 czerwca.

Przedstawiamy polski zwiastun animacji „Czerwony żółw” w reżyserii Michaela Dudok de Wita, który 23 czerwca trafi do kin. To urzekającą baśń dla dorosłych, stworzona przez legendarne japońskie Studio Ghibli („Spirited Away: W krainie Bogów”), która została nagrodzona w Cannes, nominowana do Oscara i zwyciężyła w projekcie Scope100, w którym to sami widzowie wybierają filmy dla widzów.

W zwiastunie wypowiadają się uczestnicy projektu Scope100, którzy dzielą się swoimi przemyśleniami na temat filmu oraz tłumaczą, dlaczego spośród proponowanych tytułów dla polskich widzów wybrali właśnie „Czerwonego żółwia”. 

OPIS FILMU

Znajdujesz się na bezludnej wyspie. Wokół ani śladu człowieka, żadnego zgiełku, tylko morze i plaża. Wiatr jest świeży, zamiast smogu morska bryza. Od cywilizacji dzieli cię bezkresny ocean. Co robisz? Delektujesz się swobodą czy budujesz tratwę? Gdzie jesteś? W więzieniu czy w raju?

Legendarne japońskie Studio Ghibli („Spirited Away: W krainie Bogów”) przedstawia urzekającą baśń dla dorosłych, która została nagrodzona w Cannes, nominowana do Oscara i zwyciężyła w projekcie Scope100, w którym to sami widzowie wybierają filmy dla widzów.

Wyrusz w niezwykłą podróż i odkryj swoją bezludną wyspę podczas seansu filmu, który oczarował widzów na całym świecie.

„Czerwony żółw” w kinach

od 23 czerwca 2017