Aktualności

sluzaca_b1_bez_logotypow

Zobacz polski plakat filmu „Służąca” Park Chan-wooka – w kinach od 4 listopada

Zapraszamy do obejrzenia polskiego plakatu nowego filmu twórcy „Oldboya” i „Pani Zemsty” – Park Chan-wooka. „Służąca” to przewrotny thriller o pożądaniu i wyrafinowanej zemście, oparty na bestsellerowej powieści Sarah Water „Złodziejka”. Park Chan-wook stworzył porażające wizualnie i trzymające do końca w napięciu widowisko, w którym nic nie jest tym, czym się początkowo wydaje.

Fantastycznie nakręcona „Służąca” spełnia wszystkie oczekiwania i nieustannie zaskakuje. To zabawny, perwersyjny thriller erotyczny i historia miłosna w jednym.
☛ The Hollywood Reporter

Powiedzieć, że Chan-wook myli tropy, to nie powiedzieć nic. Twórca trylogii zemsty cały czas dba o to, byśmy nerwowo wiercili się w fotelu i raz po raz rewidowali wiedzę o bohaterkach. (…) To kino spełnione formalnie i intelektualnie, a przy okazji dostarczające sporo frajdy.
☛ Michał Walkiewicz, Filmweb.pl   8/10

OPIS FILMU
Najnowszy film Park Chan-wooka, twórcy „Oldboya” i „Pani Zemsty”. Przewrotny thriller oparty na bestsellerowej powieści Sarah Waters „Złodziejka”.

Korea, lata 30. XX wieku. Oszust z nizin społecznych postanawia podstępem rozkochać w sobie piękną Japonkę – dziedziczkę wielkiej fortuny – aby przejąć jej majątek. W tym celu umieszcza w jej najbliższym otoczeniu tytułową służącą – posłuszną sobie naciągaczkę, która ma zaskarbić względy milionerki i stać się jej zaufaną powiernicą. „Służąca” to opowieść o trójkącie miłosnym, pożądaniu, seksualnych fantazjach i wyrafinowanej zemście. Widziana z różnych perspektyw intryga z minuty na minutę diametralnie się zmienia, zmierzając ku przewrotnemu finałowi.

Park Chan-wook stworzył porażające wizualnie i trzymające do końca w napięciu widowisko, w którym nic nie jest tym, czym się początkowo wydaje. „Służąca” podbiła serca widowni tegorocznego festiwalu w Cannes, gdzie film miał swoją światową premierę.

„Służąca” w kinach

od 4 listopada 2016