Aktualności

Mlodosc_2

Zobacz fragmenty „Młodości” – nowy film twórcy „Wielkiego piękna” od 18 września w kinach!

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów filmu „Młodość” – najnowszego dzieła Paolo Sorrentino, twórcy nagrodzonego Oscarem „Wielkiego piękna”. 

W pierwszym fragmencie widzimy, jakie zamieszanie w męskim ekosystemie luksusowego hotelu u podnóża Alp powoduje pojawienie się pięknej Leny Ballinger (Rachel Weisz). Jej ojca, kompozytora Freda Ballingera (Michael Caine), poznajemy w drugim fragmencie, podczas masażu i rozmowy o tym, dlaczego dotyk jest lepszy od słów. W ostatnim fragmencie reżyser Mick Boyle (Harvey Keitel) tłumaczy scenarzystom swojego filmu czym różni się postrzeganie świata kiedy jest się młodym od tego, kiedy życie dobiega końca. Każdy z bohaterów filmu na swój sposób pragnie odkryć źródło wiecznej młodości.

OPIS FILMU
Najnowszy film twórcy nagrodzonego Oscarem “Wielkiego piękna”. Paolo Sorrentino przedstawia olśniewającą wizualnie, pełną emocji i błyskotliwego humoru opowieść o gościach luksusowego hotelu u podnóża Alp.

Wybitny kompozytor (Michael Caine) otrzymuje od angielskiej królowej nieoczekiwaną propozycję. Piękna kobieta (Rachel Weisz) chce się dowiedzieć, dlaczego mąż porzucił ją dla dziewczyny (Paloma Faith), od której wszystko ją różni. Słynny reżyser (Harvey Keitel) szuka idealnego zakończenia dla swojego najważniejszego filmu. Charyzmatyczny aktor (Paul Dano), znany z roli w superprodukcji, chce znaleźć prawdziwe życiowe wyzwanie. Miss Universe postanawia wszystkim pokazać, dlaczego to ona jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Wielka gwiazda (Jane Fonda) zjawia się po latach, by prosto w twarz powiedzieć mężczyźnie swojego życia, co naprawdę o nim myśli. Kilka letnich dni, podczas których wyjdą na jaw najgłębsze tajemnice, a wystawione na próbę zostanie powszechne pragnienie wiecznej młodości.