Aktualności

DOB_still_020

Zobacz fragmenty prawdziwie perwersyjnej historii miłosnej: „Duke of Burgundy. Reguły pożądania” w kinach od 4 grudnia

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów „Duke of Burgundy. Reguły pożądania” Petera Stricklanda – prawdziwie perwersyjnej historii miłosnej rozgrywającej się wyłącznie wśród kobiet, w ukrytym pośród lasów zamku. 

W otwierającej scenie filmu poznajemy jego główne bohaterki – Evelyn i Cynthię – których relacja opiera się na układzie dominacji i uległości. Utrzymanie miłosnego napięcia wymaga od nich skrzętnego przestrzegania intymnych i coraz to bardziej ekscentrycznych rytuałów. Z czasem przekonamy się, która z bohaterek misternie reżyserowanych erotycznych fantazji jest tak naprawdę uległą stroną w tym związku.

 „Duke of Burgundy. Reguły pożądania”  - subtelna, hipnotyczna i porażająca wizualnie opowieść o powiązaniach miedzy miłością i pożądaniem – w kinach od 4 grudnia.

OPIS FILMU
W świecie bez mężczyzn, w zamku ukrytym pośród lasów, dwie piękne, zakochane w sobie kobiety prowadzą erotyczną grę, testując granice swojego związku. Utrzymanie miłosnego napięcia wymaga od nich skrzętnego przestrzegania intymnych i coraz to bardziej ekscentrycznych rytuałów.

Subtelna, hipnotyczna, porażająca wizualnie opowieść o powiązaniach między miłością i pożądaniem.

„Duke of Burgundy. Reguły pożądania” to najnowszy film brytyjskiego reżysera Petera Stricklanda, znanego z psychologicznego thrillera „Berberian Sound Studio” oraz zapisu trasy koncertowej islandzkiej piosenkarki „Björk: Biophilia Live”.

„Duke of Burgundy. Reguły pożądania”
w kinach od 4 grudnia 2015