Aktualności

te_cover_72

„Toni Erdmann”: najlepszy europejski film roku od 15 września na DVD!

Najlepszy europejski film roku (5 nagród na rozdaniu Europejskich Nagród Filmowych) – „Toni Erdmann” – od 15 września dostępny na DVD w cenie 29,99 zł w szerokiej sprzedaży. Od 13 września film dostępny w przedsprzedaży w sklepie online Gutek Film.

OPIS FILMU

Przewrotna komedia o trzydziestoletniej dziewczynie, która wspinając się po szczeblach korporacyjnej kariery, straciła poczucie humoru. I o jej szalonym ojcu, który postanawia zrobić wszystko, by ją rozśmieszyć i przywrócić jej radość życia. Aby to osiągnąć, tworzy fikcyjną postać – niepoprawnego biznesmena Toniego Erdmanna.

„Toni Erdmann” to wzruszająca komedia o tym, co jest w życiu naprawdę ważne. To historia kobiety, która poświęciła wszystko dla pracy, ale będzie musiała przemyśleć wyznawane przez siebie wartości. Może to właśnie szalony Toni Erdmann pomoże jej odkryć coś, czego nałogowa pracoholiczka nie była w stanie dostrzec?

Film dostępny od 15 września w sieciach Empik, Media Markt, Saturn, Matras oraz Azymut (dostępny w ograniczonej ilości punktów), a także w sklepach internetowych empik.com oraz DVDmax.pl.

Film na DVD w oryginalnej wersji językowej (niemiecki, rumuński i angielski) z polskimi napisami oraz polskim lektorem, a także z polską audiodeskrypcją oraz polskimi napisami dla niesłyszących.

Czas trwania: 156 min.
Region: 2
Dźwięk: DD 5.1, DD 2.0