Aktualności

Szukajac Vivian DVD

„Szukając Vivian Maier” – niewiarygodna, ale prawdziwa historia niezwykłej kobiety – na DVD od 18 września

Od 18 września film „Szukając Vivian Maier” będzie dostępny na DVD. Zanim jednak film trafi do szerokiej dystrybucji, od 11 do 27 września będzie można go zakupić poprzez sklepik online Gutek Film w promocyjnej cenie 24,99 zł. Cena standardowa to 29,99 zł. 

OPIS FILMU

Film przedstawia niewiarygodną, ale prawdziwą historię życia Vivian Maier, wybitnie uzdolnionej, a zarazem bardzo tajemniczej kobiety, która skrywała przed światem swój wielki talent. 

Całe życie pracowała jako skromna niania i nikt nie zwracał uwagi na to, że każdego dnia i w każdej wolnej chwili robiła zdjęcia, których nigdy nikomu nie pokazała, a większości nawet nie wywołała. Przypadkowe odkrycie kontenera z tysiącami niewywołanych negatywów sprawiło, że Maier z dnia na dzień została uznana za jedną z najważniejszych artystek XX wieku, a światowe galerie ustawiły się w kolejce, by pokazywać jej prace. 

Kim była kobieta, która nikomu nie zdradziła swojej pasji? Czy zdawała sobie sprawę ze swojego talentu? Jaką skrywała tajemnicę?

Film dostępny od 18 września w sieciach Empik, Media Markt, Saturn, Matras oraz Azymut (dostępny w ograniczonej ilości punktów), a także w sklepach internetowych empik.com, merlin.pl oraz DVDmax.pl. 

Film na DVD w oryginalnej wersji językowej (angielski, francuski) z polskimi napisami. 

Czas trwania: 84 min. 
Region: 2
Dźwięk: DD 5.1