Aktualności

Smak curry DVD

„Smak curry” czyli życie jest jak hinduskie jedzenie – na DVD od 26 marca 2015

Od 26 marca film „Smak curry” będzie dostępny na DVD. Zanim jednak film trafi do szerokiej dystrybucji, od 18 do 29 marca będzie można go zakupić poprzez sklepik online Gutek Film w promocyjnej cenie 24,49 zł. Cena standardowa to 29,99 zł.

OPIS FILMU
Życie jest jak hinduskie jedzenie – bogate w aromaty, smaki i kolory. Gdy wskutek kulinarnej pomyłki losy dwojga obcych sobie ludzi niespodziewanie się splotą, miłość okaże się dla nich najlepszą przyprawą.

Ila, wciąż młoda i piękna gospodyni domowa, postanawia dodać trochę koloru swemu bezbarwnemu małżeństwu – zgodnie z maksymą „przez żołądek do serca”. Kobieta ma wielką nadzieję, że nowa potrawa, której smak doprowadziła do doskonałości, przyspieszy bicie serca jej wiecznie nieobecnego męża. Specjalna przesyłka z jedzeniem, wysłana do niego do biura, przez pomyłkę trafia w ręce innego mężczyzny. Podejrzewając, że ktoś obcy zjada przygotowane przez nią posiłki, następnego dnia Ila wkłada do przesyłki nie tylko obiad, ale też liścik. Wieczorem dostaje od nieznajomego odpowiedź…

Tak rozpoczyna się pełna subtelnych emocji historia dwojga ludzi, pragnących nadać życiu odrobinę smaku.

Film dostępny od 26 marca  w sieciach Empik, Media Markt, Saturn, Matras oraz Azymut (dostępny w ograniczonej ilości punktów), a także w sklepach internetowych empik.com, merlin.pl oraz DVDmax.pl.

Film na DVD w oryginalnej wersji językowej (hindi, angielski) z polskimi napisami oraz polskim lektorem.

Czas trwania: 101 min.
Region: 2
Dźwięk: DD 5.1