Scope50

scop_50_logo_1280_445

Raz jeszcze dziękujemy za nadesłanie nam wypełnionych kwestionariuszy. Wszystkie osoby, które nie otrzymały maila z zaproszeniem do udziału w projekcie, zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby rozwijać Scope50 i zwiększyć grupę uczestników w przyszłym roku.

Jesteś wielbicielem arthouse’owego kina? Chcesz odkrywać nowe, odważne filmy zaraz po festiwalowych premierach i zadecydować, który z nich trafi do kin?
scop_50_logo_1280_445 to projekt online stworzony przez Gutek Film z myślą o widzach, dla których kino jest życiową pasją, przeznaczony dla ludzi z całej Polski w różnym wieku, z różnym wykształceniem.

 

 

 

Na podstawie nadesłanych zgłoszeń zostanie wybranych 50-ciu widzów. Uzyskają oni darmowy dostęp poprzez internetową platformę VOD do 10 nowych europejskich filmów, pokazanych w ostatnim roku na światowych festiwalach filmowych. Będą to odważne, wyraziste i ambitne produkcje, które nie trafiły jeszcze ani do kin, ani nie zostały zakupione przez polskich dystrybutorów. Zazwyczaj to dystrybutorzy decydują o tym, co trafi na ekrany kin, ale w projekcie Scope50 decyzja będzie należała do samych widzów.

Jedynymi wymogami by wziąć udział w naborze jest znajomość języka angielskiego, pozwalająca na oglądanie filmów w oryginalnej wersji z angielskimi napisami, a także posiadanie szybkiego łącza internetowego, umożliwiającego streaming filmu.

Zgłoś się do projektu! Wypełnij formularz