Aktualności

paterson_b1_lekki

Polski zwiastun i plakat do filmu „Paterson” Jima Jarmuscha – w kinach od 30 grudnia!

Zapraszamy do obejrzenia polskiego plakatu i zwiastuna do najnowszej fabuły Jima Jarmuscha „Paterson”, z Adamem Driverem w tytułowej roli. „Paterson” to rewelacja tegorocznego festiwalu w Cannes i najlepszy od lat film reżysera. Twórca „Broken Flowers” stworzył pełną humoru opowieść o tym, że życie jest poezją i każdy może odnaleźć szczęście na swój sposób.

OPIS FILMU
„Paterson” to rewelacja tegorocznego festiwalu w Cannes i najlepszy od lat film Jima Jarmuscha. Twórca „Broken Flowers” stworzył pełną humoru opowieść o tym, że życie jest poezją i każdy może odnaleźć szczęście na swój sposób.

Paterson (Adam Driver) jest kierowcą miejskiego autobusu. Niczego mu nie brakuje. Kocha swoją pełną szalonych pomysłów żonę (Golshifteh Farahani), która każdego dnia tworzy nowy plan na przyszłość. Mężczyzna ma czas na swoją pasję (pisanie wierszy), spacery z psem i spotkania z grupą zaprzyjaźnionych ekscentryków. Jest wśród nich przeżywający zawód miłosny kompan od kufla, wyzwolona singielka przesiadująca wieczorami w barze, czy wiecznie narzekający kolega z pracy, który zazdrości Patersonowi pogody ducha. Jednak na skutek zabawnego zbiegu okoliczności stoicki spokój tytułowego bohatera zostaje poddany próbie.

„Paterson” w kinach

od 30 grudnia 2016