Aktualności

pk_cover_300_full

„Podwójny kochanek” – zmysłowy thriller François Ozona – od dziś na DVD!

„Podwójny kochanek”, zmysłowy thriller François Ozona, od dziś na DVD. Film dostępny w sklepach sieci Empik, Media Markt, Saturn oraz Matras, a także w sklepach internetowych empik.com i DVDmax.pl w cenie 29,99 zł. Równolegle DVD z filmem pojawi się jako dodatek do najnowszego wydania magazynu ELLE (nr 3/18). 

Film jest dostępny również w sklepie online Gutek Film w promocyjnej cenie 24,99 zł. 

OPIS FILMU

Zmysłowy thriller twórcy „Basenu”, „5×2” oraz „Młodej i pięknej”.

Chloé zakochuje się w swoim terapeucie. Kobieta nie ma przed nim tajemnic, a zafascynowany nią mężczyzna z czasem również całkowicie się odsłania, przekraczając granice swojej profesji. Kilka miesięcy później, gdy mieszkają już razem, Chloé zaczyna podejrzewać, że jej kochanek coś przed nią zataja. Odkrywając stopniowo jego kolejne tajemnice, sprowadza na siebie śmiertelne niebezpieczeństwo.

Film François Ozona jest przeniesioną we francuskie realia ekranizacją kryminalnej powieści Joyce Carol Oates. Porusza ulubione tematy amerykańskiej pisarki: tajemnic ludzkiej natury i seksu.

Film pełen stylu, sex appealu i smakowitego szaleństwa – tego było trzeba w sennym zestawie canneńskich filmów konkursowych. | The Hollywood Reporter

Film na DVD w oryginalnej wersji językowej (francuski) z polskimi napisami oraz polskim lektorem.

Czas trwania: 104 min.
Region: 2
Dźwięk: DD 5.1