Aktualności

mustang-_dvd_box_300

Nominowany do Oscara „Mustang” od 30 września na DVD

Od 30 września film „Mustang” w reż. Deniz Gamze Ergüven będzie dostępny na DVD w cenie 29,99 zł. W okresie od 28 września do 7 października będzie można go zakupić poprzez sklep online Gutek Film w promocyjnej cenie 24,99 zł.

OPIS FILMU

Pięć nieokiełznanych dziewczyn, pięć żywiołów i jedno silne pragnienie – wolność.

Nominowany do Oscara, wielokrotnie nagradzany debiut młodej reżyserki z muzyką Warrena Ellisa. Pełna silnych emocji historia, która podbiła serca publiczności.

Lato w nadmorskim miasteczku kilkaset kilometrów od Stambułu. Pięć sióstr świętuje z kolegami początek wakacji. Dla konserwatywnych mieszkańców ta zabawa jest jednak zbyt frywolna. Wybucha skandal, który ma nieoczekiwane konsekwencje. Dom sióstr zamienia się w więzienie, a rodzina chce jak najszybciej wydać je za mąż. Jednak te pięć kobiet nie zamierza rezygnować z radości życia i wolności. Postanawiają zrobić wszystko, by móc decydować o sobie i żyć po swojemu.

Film dostępny od 30 września w sieciach Empik, Media Markt, Saturn, Matras oraz Azymut (dostępny w ograniczonej ilości punktów), a także w sklepach internetowych empik.com oraz DVDmax.pl.

Film na DVD w oryginalnej wersji językowej (turecki) z polskimi napisami, polskim lektorem oraz napisami dla niesłyszących i audiodeskrypcją w języku polskim.

Czas trwania: 97 min.
Region: 2
Dźwięk: DD 5.1