Aktualności

Manglehorn_11

Najlepsza rola Ala Pacino od lat: „Manglehorn” od dziś w kinach

Od dziś na polskich ekranach gości nowy film Davida Gordona Greena – „Manglehorn” – z magnetyzującą rolą Ala Pacino, jedną z najlepszych w jego karierze. Partnerują mu Holly Hunter, Harmony Korine oraz Chris Messina, a wszystko to przy dźwiękach pięknego soundtracku autorstwa Explosions in the Sky.

(…) nowy film z Pacino jest czymś znacznie więcej niż zwykłą balladą z gwiazdą w roli głównej. To fascynująca opowieść o życiu – o którym w kinie opowiada się najchętniej, ale rzadko tak dobrze.
Anna Bielak, Filmweb.pl 8/10

Oglądanie Ala Pacino w tym filmie to czysta przyjemność. „Manglehorn” zdecydowanie wart jest polecenia.
Michał Hernes, T-Mobile Trendy

Dla Pacino, który przez ostatnią dekadę roztrwonił swój talent w sensacyjnych chałturach, ten film to aktorski czyściec. Jako stetryczały ślusarz nie szarżuje, jest czarująco złośliwy, pod względem zawodowego warsztatu zaskakująco świeży, mimo że wyraźnie niedomyty.
Mariusz Mikliński, Aktivist 4/5

Rola Manglehorna to jednak przede wszystkim popis gry aktorskiej Ala Pacino, który po raz kolejny potwierdza, że jest w stanie zagrać wszystko. Tym razem w roli zblazowanego starca, któremu życie postanowiło dać jeszcze jedną szansę, Pacino sprawdza się wyśmienicie.
Jacek Marczuk, Enter the Room