Aktualności

Okladka-pomarancz

Nagradzany „Intruz” Magnusa von Horna już na DVD!

Od 6 kwietnia razem z majowym numerem magazynu ELLE można kupić na DVD film „Intruz”. w reż. Magnusa von Horna. Cena wydawnictwa wraz z DVD to 29,99 zł. 

W regularnej sprzedaży film będzie dostępny 2 dni później – od 8 kwietnia - w sklepach Empik, Media Markt, Saturn, Matras, Azymut (dostępny w ograniczonej ilości punktów) oraz w sklepach internetowych empik.com, merlin.pl, DVDmax.pl w cenie 29,99 zł. 

OPIS FILMU
Nagrodzony na Festiwalu w Gdyni za najlepszą reżyserię, scenariusz i montaż, trzymający w napięciu debiut Magnusa von Horna. Jedyna pełnometrażowa polska produkcja pokazana w ramach festiwalu Cannes w 2015 roku, z doskonałymi zdjęciami nominowanego do Oscara za „Idę” Łukasza Żala.

„Intruz” opowiada inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami historię, która rozgrywa się na szwedzkiej prowincji. 17-letni John – pod wpływem ekstremalnych emocji – dopuszcza się zbrodni. Po odbyciu kary wraca w rodzinne strony i próbuje rozpocząć życie na nowo. Szybko jednak zderza się z przeszłością, o której chciałby zapomnieć.

Film na DVD w oryginalnej wersji językowej (szwedzki) z polskimi napisami oraz polskim lektorem.
Czas trwania: 102 min
Region: 2
Dźwięk: DD 5.1