Aktualności

Okladka-pomarancz

„Moja matka” Nanniego Morettiego od dziś na DVD z „Polityką”

Od dziś film „Moja matka” Nanniego Morettiego jest dostępny na DVD. Film można zakupić wraz z najnowszym numerem tygodnika Polityka (22/3061) w cenie 29,99 zł. Od 27 maja film dostępny również poprzez sklep online Gutek Film.

OPIS FILMU
Nagrodzona w Cannes współczesna opowieść o dojrzałej kobiecie, która pod wpływem życiowych zawirowań odkrywa, co jest dla niej najważniejsze. Najnowszy film twórcy „Pokoju syna” oraz „Habemus Papam”, to zdaniem krytyki „piękna historia o tym, jak mało wiemy o bliskich, ale i o sobie, o swoich uczuciach”.

Margherita (Margherita Buy) jest uznaną reżyserką filmową. Praca na planie jej najnowszej, skomplikowanej produkcji, nie przebiega zbyt gładko. Wszystko dodatkowo utrudnia amerykański gwiazdor (John Turturro) w epizodycznej roli, który ledwo sobie radzi z włoskimi dialogami. Równocześnie Margherita musi sprostać wyzwaniom codzienności: problemom z dorastającą córką, chorobie matki i rozstaniu z partnerem. Jak w tym wszystkim wytrwać i nie zwariować? Jak odnaleźć sens, wewnętrzną siłę i radość?

Film dostępny od 27 maja w sieciach Empik, Media Markt, Saturn, Matras oraz Azymut (dostępny w ograniczonej ilości punktów), a także w sklepach internetowych empik.com, merlin.pl oraz DVDmax.pl.

Film na DVD w oryginalnej wersji językowej (włoski, angielski) z polskimi napisami oraz polskim lektorem.
Czas trwania: 107 min.
Region: 2
Dźwięk: DD 5.1