Aktualności

Mlodosc DVD 3D

„Młodość” Paolo Sorrentino na DVD od 8 kwietnia

Od 8 kwietnia film „Młodość” w reż. Paolo Sorrentino będzie dostępny na DVD w cenie 29,99 zł. W okresie od 8 do 17 kwietnia będzie można go zakupić poprzez sklep online Gutek Film w promocyjnej cenie 24,99 zł.

OPIS FILMU
Najnowszy film twórcy nagrodzonego Oscarem „Wielkiego piękna”. Paolo Sorrentino przedstawia olśniewającą wizualnie, pełną emocji i błyskotliwego humoru opowieść o gościach luksusowego hotelu u podnóża Alp.

Wybitny kompozytor (Michael Caine) otrzymuje od angielskiej królowej nieoczekiwaną propozycję. Piękna kobieta (Rachel Weisz) chce się dowiedzieć, dlaczego mąż porzucił ją dla młodszej dziewczyny. Słynny reżyser (Harvey Keitel) szuka idealnego zakończenia swojego filmu. Charyzmatyczny aktor (Paul Dano), znany z superprodukcji, chce znaleźć życiowe wyzwanie. Miss Universe postanawia wszystkim pokazać, dlaczego to ona jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Wielka gwiazda (Jane Fonda) zjawia się po latach, by powiedzieć mężczyźnie swojego życia, co naprawdę o nim myśli. Kilka letnich dni, podczas których wyjdą na jaw najgłębsze tajemnice, a na próbę zostanie wystawione pragnienie wiecznej młodości.

Film dostępny od 8 kwietnia w sieciach Empik, Media Markt, Saturn, Matras oraz Azymut (dostępny w ograniczonej ilości punktów), a także w sklepach internetowych empik.com, merlin.pl oraz DVDmax.pl.

Film na DVD w oryginalnej wersji językowej (angielski) z polskimi napisami (również w wersji dla niesłyszących), polskim lektorem, oraz audiodeskrypcją w języku polskim.

Czas trwania: 118 min.
Region: 2
Dźwięk: DD 5.1