Aktualności

LOVE obwoluta 3D

LOVE Gaspara Noé na DVD na Walentynki

Od 12 lutego film „LOVE” będzie dostępny na DVD. Zanim jednak film trafi do szerokiej dystrybucji, od 10 lutego będzie można go zakupić poprzez sklepik online Gutek Film w promocyjnej cenie 24,99 zł. Cena standardowa to 29,99 zł.

OPIS FILMU

Miłość to oślepiające światło, genetyczna potrzeba, odmienny stan świadomości, ciężki narkotyk, choroba psychiczna, gra o władzę – to sperma i łzy. | Gaspar Noé

Gaspar Noé – bezkompromisowy twórca, często szokujący swoimi filmami, przez wielu światowych reżyserów przywoływany jest jako źródło inspiracji.

Reżyser filmu „Nieodwracalne” oraz autor zdjęć do „Spring Breakers”, Benoît Debie, połączyli siły, by w śmiały, świeży i wizualnie przełomowy sposób pokazać fizyczną stronę miłości dwudziestolatków. Zaprezentowany na festiwalu w Cannes film zawiera jedne z najodważniejszych scen erotycznych w historii kina.

Film wyłącznie dla widzów dorosłych.

Film dostępny od 12 lutego w sieciach Empik, Media Markt, Saturn, Matras oraz Azymut (dostępny w ograniczonej ilości punktów), a także w sklepach internetowych empik.com, merlin.pl oraz DVDmax.pl.

Film na DVD w oryginalnej wersji językowej (angielski) z polskimi napisami.

Czas trwania: 135 min.
Region: 2
Dźwięk: DD 5.1