Aktualności

i_tak_cie_kocham_b1_nologo

Komedia romantyczna „I tak cię kocham” już na przedpremierach! Film w kinach od 5 stycznia 2018!

Przedstawiamy polski zwiastun i plakat przeboju amerykańskich kin, romantycznej komedii  „I tak cię kocham”: zaskakującej, śmiesznej, a do tego doskonale przyjętej nie tylko przez widzów, ale i światową krytykę. W wielu rankingach wspomina się, że ta porywająca love story, którą zainspirowało samo życie, ma duże szanse na oscarowe nominacje, także w kategorii najlepszy film.

„I tak cię kocham” ma wielkie serce i udowadnia, że nadal można nakręcić świeżą, zaskakującą i przy tym niezwykle śmieszną komedię romantyczną. ☛ Indiewire

„I tak cię kocham” to doskonałe połączenie poważnej tematyki z dystansem i poczuciem humoru – jednocześnie błyskotliwym i ciepłym. Efekt końcowy to zasługa zarówno świetnego scenariusza, jak doskonałej gry aktorskiej. ☛ Variety

Zapraszamy na pierwsze pokazy przedpremierowe filmu „I tak cię kocham” w listopadzie:
KRAKÓW | 4 listopada (sobota), godz. 20:45, Kino Pod Baranami
WARSZAWA | 5 listopada (niedziela), godz. 18:00, Kino Muranów
WARSZAWA | 8 listopada (środa), godz. 19:30, Kino Muranów
POZNAŃ | 11 listopada (sobota), godz. 19:30, Kino Muza

„I tak cię kocham” to oparta na faktach historia związku urodzonego w Pakistanie komika i aktora komediowego Kumaila Nanjiani oraz Amerykanki Emily Gordon. Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia, mimo dzielących oboje różnic kulturowych. Przekroczenia granic strzec będą zdeterminowani rodzice ukochanej, na drodze szczęściu staną również oczekiwania rodziny Kumaila. A to dopiero początek wyzwań, jakim zakochani będą musieli stawić czoła.

W rolach głównych znany z serialu „Dolina Krzemowa” Kumail Nanjiani – jednocześnie współscenarzysta tej autobiograficznej historii, oraz Zoe Kazan („Słowo na M”), która jako nowe ucieleśnienie ‚dziewczyny z sąsiedztwa’ stopniowo przejmuje schedę po Meg Ryan. W rolach drugoplanowych wystąpili słynny komik – Ray Romano (serial „Wszyscy kochają Raymonda”) i zdecydowanie za rzadko pojawiająca się na ekranie laureatka Oscara za „Fortepian” Holly Hunter.

„I tak cię kocham” w kinach

od 5 stycznia 2018