Aktualności

Frank_12

Głosy prasy – „Frank” w kinach od 11 lipca

„Frank” zaskakuje. Choć podobnych opowieści były dziesiątki, w propozycji Abrahamsona kryje się dużo świeżości i bezpretensjonalności.
Krzysztof Kwiatkowski, Wprost

„Frank” jest muzyczną komedią z absurdalnym humorem, przypominającym momentami klimat filmów braci Coen. Śledzimy niesztampową historię, której rozwoju absolutnie nie możemy przewidzieć. Cudowne kino. Oryginalne i tak bardzo przyjemne w oglądaniu. Tylko tyle i aż tyle. 
Blog „Skrawki kina”

Będzie smutno, będzie wesoło, będzie nostalgicznie. Świetne klimatyczne kino, którego nie można przegapić. Leonard Abrahamson opowiedział „Frankiem” fantastyczną historię o pięknie muzyki, wrażliwości, potrzebie akceptacji, uznania i przyjaźni. Piękna historia człowieka z piękną duszą. Gorąco polecam.
Blog „Z miłości do kina”

Jeśli lubicie niewymuszone i nieco karykaturalne żarty sytuacyjne, a drażnią Was oklepane dowcipy z fekaliami w roli głównej – koniecznie dołączcie „Franka” do listy filmów do obejrzenia. Uwielbiam, gdy w kinie słychać chóralny, zgodny śmiech, a tutaj słychać go było bardzo często!
Blog „In Love With Movie”

Drodzy kinomaniacy – „Frank” to bardzo dobry, niebanalny film z ciekawymi postaciami, inteligentną mieszaniną humoru i dramatu, zostawiający widza z przyjemną błogością po zakończeniu oglądania. Innym słowem – warto!
Blog Klaudyna na Gameplay.pl

„Frank” Leonarda Abrahamsona to wielki tryumf amerykańskiego kina niezależnego. Film bawi, ale też, jak przystało na dobrą komedię, zmusza do refleksji – tu nad showbiznesem, kulturą popularną, a także społeczeństwem jako całością. Mądry, dobrze zagrany i wyreżyserowany, dynamiczny – „Frank” ma wszystko, by stać się przebojem. Duża satysfakcja.
Marcin Luszniewicz, IRKA

„Frank” jest idealną propozycją na lato: dostarcza wiele rozrywki, ale ponadto porusza ważne kwestie społeczne i egzystencjalne. (…) Świetny scenariusz oraz ciekawa historia sprawiają, że „Frank” zadowoli każdego widza, którego nie przerośnie poziom absurdu i specyficzne poczucie humoru.
Katarzyna Julke-Bogacka, Literadar

„Frank” w kinach od 11 lipca