Aktualności

LOVE B1_poster

Gaspar Noé w Polsce! 25 sierpnia reżyser pojawi się na premierze „LOVE” – film w kinach od 28 sierpnia

25 sierpnia w związku z premierą swojego najnowszego filmu – „LOVE” – przyleci do Polski Gaspar Noé. Ten francuski reżyser argentyńskiego pochodzenia znany jest polskim widzom przede wszystkim z filmów „Wkraczając w pustkę” oraz „Nieodwracalne”. Bezkompromisowy i odważny, Noé przywoływany jest przez wielu światowych reżyserów jako źródło inspiracji – do jego twórczości odwołuje się m.in. Nicolas Windig Refn.

25 sierpnia (wtorek) o godz. 20:30 w warszawskim Kinie Muranów odbędzie się uroczysta premiera filmu „LOVE” z udziałem reżysera. Pokaz w 3 D. Bilety w cenie 25 zł do nabycia w kasie kina.

26 sierpnia (środa) o godz. 19:30 odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu „LOVE” z udziałem reżysera we wrocławskim Kinie Nowe Horyzonty. Pokaz w 3 D. Bilety w cenie 27 zł do nabycia w kasach kina oraz na www.kinohn.pl

Film wyłącznie dla widzów dorosłych. 

„LOVE” w kinach od 28 sierpnia 2015

OPIS FILMU
Gaspar Noé – francuski reżyser argentyńskiego pochodzenia – jest znany polskim widzom z filmów „Wkraczając w pustkę” oraz „Nieodwracalne”. Ten bezkompromisowy i odważny twórca przez wielu światowych reżyserów przywoływany jest jako źródło inspiracji – do jego twórczości odwołuje się m.in. Nicolas Windig Refn.

Autorem zdjęć jest stały współpracownik Gaspara Noé, Benoît Debie, który ma na swoim koncie także zdjęcia do „Spring Breakers” Harmony Korine’a oraz do debiutu reżyserskiego Ryana Goslinga „Lost River”.

Dwaj twórcy połączyli siły, by w śmiały, świeży i wizualnie przełomowy sposób pokazać fizyczną stronę miłości dwudziestolatków. Zaprezentowany na festiwalu w Cannes, film zawiera najodważniejsze w historii kina sceny erotyczne. Dostępny w 2D i 3D.

Miłość to oślepiające światło, genetyczna potrzeba, odmienny stan świadomości, ciężki narkotyk, choroba psychiczna, gra o władzę – to sperma i łzy. | Gaspar Noé