Aktualności

Dzikie historie okladka DVD 3D

„Dzikie historie” od 23 września na DVD. Wydanie z tygodnikiem Polityka.

Od 23 września razem z nr 39 tygodnika Polityka będzie można kupić na DVD film „Dzikie historie”.
W regularnej sprzedaży film będzie dostępny od 2 października. Do kupienia w sklepach Empik, Media Markt, Saturn, Matras, Azymut (dostępny w ograniczonej ilości punktów) oraz w sklepach internetowych empik.com, merlin.pl, DVDmax.pl oraz oczywiście w sklepiku internetowym Gutek Film.

Cena standardowa to 29,99 zł. 

OPIS FILMU

Pedro Almodovar przedstawia dziką komedię, w której sześciu na co dzień spokojnym ludziom nagle puszczą nerwy. Większość z nas żyje w stresie i napięciu. Tylko niektórzy wybuchają.

Niedoceniany muzyk, biznesmen, panna młoda, znany milioner, kelnerka oraz specjalista od materiałów wybuchowych powiedzą „dość!” i pokażą wszystkim swoje dzikie oblicze. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i będą walczyć o siebie, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między normalnością a szaleństwem.

„Dzikie historie” ze ścieżką dźwiękową autorstwa nagrodzonego Oscarem Gustavo Santaolalla („Babel”), największy hiszpańskojęzyczny przebój ostatnich lat, są jak „Pulp Fiction” wyreżyserowane przez Almodóvara w szczytowej formie.

Film na DVD w oryginalnej wersji językowej (hiszpański) z polskimi napisami oraz polskim lektorem.
Zawiera dodatek: Making of filmu.

Czas trwania: 122 min
Dodatki: 3 min
Region: 2
Dźwięk: DD 5.1