Aktualności

czerwonyzolw_wiz_all

Ciche arcydzieło: nominowana do Oscara animacja „Czerwony żółw” z legendarnego Studia Ghibli już na DVD!

„Czerwony żółw”, urzekającą baśń dla dorosłych, która została nagrodzona w Cannes, nominowana do Oscara i zwyciężyła w projekcie Scope100, w którym to sami widzowie wybierają filmy dla widzów, od dziś dostępny na DVD. Cena płyty 29,99 zł. 

Film również dostępny w sklepie online Gutek Film w promocyjnej cenie 24,99 zł. 

OPIS FILMU

Znajdujesz się na bezludnej wyspie. Wokół ani śladu człowieka, żadnego zgiełku, tylko morze i plaża. Wiatr jest świeży, zamiast smogu morska bryza. Od cywilizacji dzieli cię bezkresny ocean. Co robisz? Delektujesz się swobodą czy budujesz tratwę? Gdzie jesteś? W więzieniu czy w raju?

Legendarne japońskie Studio Ghibli („Spirited Away: W krainie Bogów”) przedstawia animację „Czerwony żółw”: urzekającą baśń dla dorosłych, która została nagrodzona w Cannes, nominowana do Oscara i zwyciężyła w projekcie Scope100, w którym to sami widzowie wybierają filmy dla widzów.

Film dostępny od 23 listopada w sieciach Empik, Media Markt, Saturn, Matras oraz Azymut (dostępny w ograniczonej ilości punktów), a także w sklepach internetowych empik.com, DVDmax.pl oraz w sklepie online Gutek Film. 

Film na DVD w oryginalnej wersji językowej (bez dialogów).

Czas trwania: 80 min.
Region: 2
Dźwięk: DD 5.1