Aktualności

kocham

Boska komedia „Zupełnie Nowy Testament” przedpremierowo w Multikinie 14 i 15 grudnia

Kapitalnie zabawny film, który o źle urządzonym świecie opowiada językiem „Amelii”
P. T. Felis, „Gazeta Wyborcza”

Gutek Film, Multikino i Program 2 Telewizji Polskiej zapraszają na przedpremierowe pokazy komedii „Zupełnie Nowy Testament” w ramach cyklu Kocham Kino w  Multikinie już 14 grudnia o godz. 19:00. Pokazy odbędą się w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań – Stary Browar, Sopot, Szczecin, Warszawa – Ursynów i Wrocław Pasaż.

Pokaz specjalny z udziałem Grażyny Torbickiej i zaproszonych gości – Marii Rotkiel, Joanny Ostrowskiej i księdza Andrzeja Lutra – odbędzie się 15 grudnia 2015 o godz. 19.00 w warszawskim Multikinie Złote Tarasy.

Bilety na grudniowe „Kocham Kino w Multikinie” można nabyć w kasach biletowych kin oraz ONLINE.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/ZupelnieNowyTestamentMultikino/

Do regularnej dystrybucji film wejdzie 1 stycznia 2016. 

„Zupełnie Nowy Testament” to pełna gagów i absurdalnego humoru komedia w reżyserii Jaco Van Dormaela. Film jest belgijskim kandydatem do Oscara.

OPIS FILMU

Gdzie mieszka Pan Bóg? W Brukseli. Z rodziną, którą tyranizuje. Największą przyjemność sprawia mu bezmyślne oglądanie telewizji, dokuczanie żonie i wymyślanie praw, które coraz bardziej komplikują ludziom życie. Do czasu. Jego córka Ea nie może go już znieść i postanawia się zbuntować. Wykrada ojcu z komputera hasła i wszystkie tajemnice, dzięki którym będzie mogła urządzić świat zupełnie od nowa.

„Zupełnie Nowy Testament” to komedia w reżyserii Jaco Van Dormaela („Mr. Nobody”, „Ósmy dzień”) z Benoît Poelvoorde („Nic do oclenia”), Yolande Moreau („Serafina”) i Catherine Deneuve w rolach głównych.