Aktualności

ZNT_B1

Bóg istnieje i mieszka… w Brukseli! Zobacz polski plakat i zwiastun komedii „Zupełnie Nowy Testament” – w kinach od 1 stycznia 2016

Przedstawiamy polski plakat i zwiastun do filmu „Zupełnie Nowy Testament” Jaco Van Dormaela - pełnej gagów i absurdalnego humoru komedii utrzymanej w stylu „Amelii”! Prezentowany na otwarcie tegorocznej edycji festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty film trafi do kin 1 stycznia 2016.

OPIS FILMU

Gdzie mieszka Pan Bóg? W Brukseli, z rodziną, którą tyranizuje. Największą przyjemność sprawia mu bezmyślne oglądanie telewizji, dokuczanie żonie i wymyślanie praw, które coraz bardziej komplikują ludziom życie. Do czasu. Jego córka Ea nie może go już znieść i postanawia się zbuntować. Wykrada ojcu z komputera hasła i wszystkie tajemnice, dzięki którym będzie mogła urządzić świat zupełnie od nowa.

„Zupełnie Nowy Testament” to komedia w reżyserii Jaco Van Dormaela („Mr. Nobody”, „Ósmy dzień”) z Benoît Poelvoorde („Nic do oclenia”), Yolande Moreau („Serafina”) i Catherine Deneuve w rolach głównych.

„Zupełnie Nowy Testament”
w kinach od 1 stycznia 2016