Aktualności

dvd_barany_cover_72

„Barany. Islandzka opowieść” od 9 września na DVD

Od 9 września film „Barany. Islandzka opowieść” w reż. Grímura Hákonarsona będzie dostępny na DVD w cenie 29,99 zł. W okresie od 7 do 18 września będzie można go zakupić poprzez sklep online Gutek Film w promocyjnej cenie 24,99 zł.

OPIS FILMU
Opowieść o dwóch wyjątkowo upartych, skłóconych ze sobą braciach, mieszkających na odludzi. Gummi i Kiddi, choć są najbliższymi sąsiadami, unikają się od 40 lat. Listy dostarczane z pomocą psa są jedyną formą ich komunikacji. Wieloletni braterski spór nabiera nowej siły, gdy nieprzewidziane zdarzenia zagrożą ich ekscentrycznemu stylowi życia.

„Barany. Islandza opowieść” to pełna ciepła i ironicznego humoru pochwała przekornej ludzkiej natury, która w najtrudniejszych sytuacjach potrafi zachować się w nieprzewidywalny sposób. Finał tej historii – jedna z najbardziej wzruszających scen w kinie europejskim ostatnich lat – nie pozostawi nikogo obojętnym.

Film dostępny od 9 września w sieciach Empik, Media Markt, Saturn, Matras oraz Azymut (dostępny w ograniczonej ilości punktów), a także w sklepach internetowych empik.com oraz DVDmax.pl.

Film na DVD w oryginalnej wersji językowej (islandzki) z polskimi napisami, polskim lektorem oraz napisami dla niesłyszących i audiodeskrypcją w języku polskim.

Czas trwania: 93 min.
Region: 2
Dźwięk: DD 5.1