Aktualności

AMY okładka DVD 3d

„Amy” – głośny dokument o Amy Winehouse od 4 grudnia na VOD, od 10 grudnia na DVD

4 grudnia swoją premierę VoD będzie miał film „Amy” w reżyserii Asifa Kapadii. Głośny dokument opowiadający historię brytyjskiej piosenkarki Amy Winehouse będzie można obejrzeć na VOD.pl oraz na platformie Cineman.pl.

Tydzień później, od 10 grudnia, film będzie dostępny na DVD. Wydaniebędzie zawierać 46 min. dodatków: niewykorzystanych scen i niepublikowanych wykonań artystki.

W dniach 10-18 grudnia „Amy” będzie można go kupić poprzez sklepik online Gutek Film w promocyjnej cenie 24,99 zł. Cena standardowa to 29,99 zł.

OPIS FILMU

„Amy” to trzymająca w napięciu historia, stworzona z nieznanych dotąd materiałów, kręconych ukradkiem ujęć, zbliżeń i wyznań. Przejmujący film, który ukazuje prawdziwą historię, znaną tylko z plotkarskich portali i pierwszych stron gazet.

Amy Winehouse – z dala od kamer, prywatnie, intymnie, a także na scenie w świetle reflektorów. Jej talent, miłość i tajemnica w filmowym wydarzeniu, które zachwyciło i wzruszyło światową widownię.

Film dostępny od 10 grudnia w sieciach Empik, Media Markt, Saturn, Matras oraz Azymut (dostępny w ograniczonej ilości punktów), a także w sklepach internetowych empik.com, merlin.pl oraz DVDmax.pl.

Film na DVD w oryginalnej wersji językowej (angielski) z polskimi napisami.
Czas trwania: 127 min.
Region: 2
Dźwięk: DD 5.1
Format: 16:9
Dodatki: 46 min. 

„Amy” na VOD od 4 grudnia 2015
„Amy” na DVD od 10 grudnia 2015