Aktualności

Amy_facebook_cover

30 lipca przedpremierowe pokazy „Amy” w ramach cyklu „Kocham Kino” w Multikinie

Multikino oraz Program 2 Telewizji Polskiej zapraszają 30 lipca o godz. 19:00 na przedpremierowe pokazy wyjątkowego filmu „AMY” w ramach projektu „Kocham Kino” w wybranych kinach sieci Multikino.

W Multikinie Lublin odbędzie się pokaz specjalny z udziałem Grażyny Torbickiej, a jej gośćmi będą Aleksander Milwiw-Baron, kompozytor i multiinstrumentalista, członek zespołu Afromental, oraz menadżer kultury, dziennikarz i producent muzyczny Stanisław Trzciński.

Lista kin sieci Multikino, biorących udział w przedpremierowych pokazach: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Sopot, Szczecin, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów.

Bilety na pokazy można nabyć w kasach biletowych kin oraz online TUTAJ

„Amy” w kinach od 7 sierpnia 2015

Nieznana, prawdziwa historia wielkiej gwiazdy – błyskotliwej dziewczyny, obdarzonej wyjątkowym talentem, która w rekordowo krótkim czasie osiągnęła szczyty sławy. Przejmująca opowieść o inteligentnej i skomplikowanej kobiecie, która chciała tylko, aby ją kochano.

Kim była naprawdę Amy Winehouse, która z dnia na dzień stała się ikoną światowej muzyki? Jak odmieniło ją spotkanie z mężczyzną, którego obdarzyła uczuciem silniejszym niż narkotyk? Co ukrywała przed światem? Dlaczego zginęła w tajemniczych okolicznościach w wieku zaledwie 27 lat?

„Amy” to trzymająca w napięciu historia, stworzona z nieznanych dotąd materiałów, kręconych ukradkiem ujęć, zbliżeń i wyznań. Przejmujący film, który ukazuje prawdziwą historię, znaną tylko z plotkarskich portali i pierwszych stron gazet.

Amy Winehouse – z dala od kamer, prywatnie, intymnie, a także na scenie w świetle reflektorów. Jej talent, miłość i tajemnica w filmowym wydarzeniu, które zachwyciło i wzruszyło światową widownię.