Aktualności

20 000 dni DVD okładka 3D

„20 000 dni na Ziemi” czyli wyjątkowy filmowy portret Nicka Cave’a – na DVD od 24 kwietnia

Od 24 kwietnia film „20 000 dni na Ziemi” będzie dostępny na DVD.Zanim jednak film trafi do szerokiej dystrybucji, od 16 do 30 kwietnia będzie można go zakupić poprzez sklepik online Gutek Film w promocyjnej cenie 24,49 zł. Cena standardowa to 29,99 zł.

Dodatkowo w sklepiku GF będzie do nabycia specjalny pakiet DVD+książka, w skład którego wejdzie DVD z filmem „20 000 dni na Ziemi” oraz wydana przez Dream Books książkowa biografia muzyka „Nick Cave. Chłopak z sąsiedztwa”. Pakiet w cenie 49,80 zł. 

OPIS FILMU
Nick Cave od lat jest jedną z najbardziej fascynujących i enigmatycznych postaci świata muzyki, literatury i filmu. Jego wyjątkowy filmowy portret – „20 000 dni na Ziemi” – czyni go jeszcze bardziej tajemniczym i zmusza nas do odpowiedzi na pytanie, jak wiele dni z naszego życia naprawdę przeżyliśmy? Co zrobiliśmy z danym nam czasem?

Dzień numer 20 000 w życiu Nicka Cave’a – od dźwięku budzika wczesnym rankiem do nocnego spaceru wzdłuż plaży po koncercie – zamienia się w niezwykły i fascynujący portret artysty. W swoim filmowym debiucie Jane Pollard i Iain Forsyth łączą fikcję z prawdą, a sprawy publiczne z prywatnymi, by opowiedzieć historię jego życia.

Obrazom towarzyszy narracja napisana i czytana przez samego Cave’a, który dzieli się z widzami swoimi poglądami na życie i wprowadza nas w tajniki tworzenia muzyki przy okazji nagrywania płyty „Push the Sky Away”.

Film dostępny od 24 kwietnia w sieciach Empik, Media Markt, Saturn, Matras oraz Azymut (dostępny w ograniczonej ilości punktów), a także w sklepach internetowych empik.com, merlin.pl oraz DVDmax.pl.

Film na DVD w oryginalnej wersji językowej (angielski) z polskimi napisami.

Czas trwania: 93 min.
Region: 2
Dźwięk: DD 5.1