Aktualności

Sukces

2 września kolejny pokaz z cyklu „W kinie i w Sukcesie” w Kinie Muranów: pokaz filmu „Julieta” Pedro Almodóvara

Gutek Film i Magazyn „Sukces” zapraszają na specjalny pokaz filmu Pedro Almodóvara pt „Julieta”, organizowany w ramach cyklu spotkań „W kinie i w Sukcesie – ulubiony klub filmowy”, prowadzonych przez Dorotę Chrobak. Pokaz filmu wraz z dyskusją odbędzie się 2 września o godz 19:00 w Kinie Muranów w Warszawie.

Plan wieczoru:
19:00 – początek dyskusji
19:30 – początek projekcji

Dyskusję przed filmem poprowadzi dziennikarka filmowa Dorota Chrobak, a jej gościem będzie Michał Zygmunt - pisarz, dziennikarz, autor powieści „New Romantic”, „Lata walk ulicznych” i „Nienawiść”.

Mielżyński Wines Spirits Specialities zapewni widzom poczęstunek w postaci lampki hiszpańskiego wina.

Bilety na wydarzenie (dyskusja + pokaz filmu + kieliszek wina) w cenie 20 zł.

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/Wkinie_wSukcesie/

——————————-

DOROTA CHROBAK – dziennikarka filmowa. Od ponad dziesięciu lat pisze („Przekrój”, „Film”, „Sukces”, „Usta”) i opowiada (Radio PiN, Polsat News 2) o kinie wraz z przyległościami. Jeśli nie ogląda filmów, czyta książki. Jej ulubione (ostatnio) tytuły to „Dzicy detektywi” Roberto Bolano i „Jeśli zimową nocą podróżny” Italo Calvina.

MICHAŁ ZYGMUNT – pisarz, dziennikarz, autor powieści „New Romantic”, „Lata walk ulicznych” i „Nienawiść” oraz współautor zbiorów filmoznawczych „Kino polskie 1989-2009. Historia krytyczna” i „Seriale. Przewodnik Krytyki Politycznej”. Jego scenariusze „Męczeństwo Sebastiana” i „Pink Blood” znalazły się w finale Nagrody Filmowej PISF i MSN w latach 2012 i 2015.